Witaj w świecie wolnym od używek

Czyste Podróże to odpowiedź na problem powszechnej obecności alkoholu podczas wyjazdów wakacyjnych. To nowa inicjatywa turystyczna, która zapewnia bezpieczne i przyjazne otoczenie dla osób, które chcą spędzać czas bez używek. Zdrowo, aktywnie i blisko natury. Pod żaglami, konno i na własnych nogach.

Organizatorzy

Za każdym pomysłem stoją ludzie. Tak jest i u nas. Pomysłodawczynią Czystych Podróży jest Honorata, ale sama nic by nie zdziałała. Poznaj osoby współpracujące przy realizacji tegorocznych wyjazdów bez używek.

Współpraca

Jeśli oferujesz usługi turystyczne, a idea wyjazdów bez używek jest Ci bliska – daj nam znać. Zróbmy coś razem! Możemy zorganizować coś wspólnie lub promować Twoją ofertę.

Najbardziej lubimy wyjazdy w naturę – rajdy konne, rejsy, trekkingi, kursy fotograficzne oraz turnusy rozwojowe – medytacyjne, jogowe i inne, które współgrają z trzeźwym spędzaniem wolnego czasu. Unikamy hałaśliwych miejscowości oraz imprez.

Deklaracja zachowania abstynencji

Główną ideą programu Czystych Podróży jest zapewnienie bezpiecznego otoczenia bez używek. Podczas każdej z naszych inicjatyw, Uczestnicy zobowiązują się do całkowitego zakazu spożywania alkoholu oraz substancji psychoaktywnych. Palenie tytoniu nie jest zakazane, ale zachęcamy do jego unikania bądź przynajmniej zapewnienia, że nie będzie on wyczuwalny dla innych Uczestników. Złamanie abstynencji skutkuje natychmiastowym usunięciem z programu pobytu, bez prawa zwrotu opłaty. Prosimy o bardzo poważne potraktowanie tej deklaracji i bezwzględne uszanowanie tej fundamentalnej dla nas zasady.

 

Jakie są Czyste Podróże?

Założeniem Czystych Podróży jest spędzać czas aktywnie, w bliskości natury oraz w dążeniu do kontaktu z samym sobą. Znajdziesz w naszej ofercie wyjazdy konne, żeglarskie, trekkingi, jogę, medytacje, spływy kajakowe oraz kursy fotograficzne. Zapraszamy!

Piękne miejsca
Czyste Podróże kochają odległe i niedostępne miejsca. Zabierzemy Cię na klify, plaże i równiny. Tam, gdzie przyroda zachwyca i można poczuć wolność.
Morskie rejsy bez alkoholu
Tak, wiemy, żeglarstwo bez alkoholu to w Polsce oksymoron. A jednak u nas jest to możliwe. Zapraszamy na żeglarskie wyprawy bez używek.
Konie i ich świat
Konie to największa miłość Honoraty. W ofercie Czystych Podróży nie zabraknie zatem rajdów i kursów natural horsmanship. W planach także oferta wyjazdów dla początkujących.
Joga i medytacje
Trzeźwość to szansa na lepsze poznanie siebie i dążenie do równowagi. Na wyjazdach Czystych Podróży nie zabraknie pracy nad duszą i ciałem.
Trekkingi
Podróż na własnych nogach to jeden z najwspanialszych sposobów na obcowanie z naturą i samym sobą. Lubimy!

Kontakt

Kontakt w każdej sprawie, Honorata

Napisz do nas…

Zapisz się na powiadomienia

Hej! Super, że jesteś zainteresowana_y naszą ofertą. Pamiętaj, że dopiero zaczynamy! W kolejnych latach wyjazdów będzie o wiele więcej! Nie przegap tego i zostaw nam swój namiar! Damy Ci znać, że pojawiło się coś dla Ciebie. Koniecznie zaznacz, jaki profil wyjazdów Cię interesuje. Dzięki!

Zapisz się!

Zapisz się!